Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie
A A A _Drukuj

Instrukcja obsługi

Serdecznie zachęcamy Państwo do zapoznania się z instrukcją obsługi strony typu BIP. Poniższa instrukcja obsługi dotyczy strony podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej prowadzonej przez Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie.

Nagłówek

W górnej części strony znajduje się nagłówek z logotypem Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie znajdującym się z lewej strony, wyszukiwarką oraz logotypem Biuletynu Informacji Publicznej po prawej. Po kliknięciu na okrągłe logo zostaną Państwo przeniesieni na stronę główną.

Nawigacja

Nawigacja strony składa się z 3 elementów:

  • menu górnego zawierającego linki do informacji dotyczących Biuletynu Informacji Publicznej, gdzie po kliknięciu na odpowiednia nazwę zostaną Państwo przeniesieni na odpowiednią stronę,
  • menu z lewej strony zawierającego linki do informacji dotyczących Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie, gdzie po kliknięciu na odpowiednia nazwę zostaną Państwo przeniesieni na odpowiednią stronę,
  • wyszukiwarki informacji na stronie umiejscowionej w górnej części, po wpisaniu odpowiedniego słowa system sprawdzi czy występuje ono w treści i wyświetli strony zawierające dane słowo.

Treść

Informacje zawarte na stronie są prezentowane w środkowej części strony. Są one dostępne po wybraniu odpowiedniej strony w menu lub poprzez wyszukiwarkę.

Elementy każdej informacji publicznej

Informacja na tej stronie zawiera stałe elementy takie jak: treść (mogącą zawierać teksty, tabele, zdjęcia, załączniki), stopkę z informacją o osobie zamieszczającej treść, osobie ostatnio modyfikującej treść, dacie zamieszczenia treści, dacie modyfikacji treści.
Na stronie wykaz zmian jest zawarta informacja o stronie, na której została dokonana zmiana, czasie tej zmiany, rodzaju zmiany i osobie ją wprowadzającej po kliknięciu na nazwę udziału przechodzimy do treści tej strony.

Redaktorzy

Informacje o osobach redagujących stronę znajdują się na stronie Redaktorzy BIP-u, do której link jest w górnej części.

Dodatkowe informacje

Aby przejść na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej proszę kliknąć na link www.bip.gov.pl

Aby przejść na stronę Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie proszę kliknąć na link www.szczecin.uzs.gov.pl

 

Dokument utworzony: 15.05.2014 Autor dokumentu: Nieznany
Ostatnia modyfikacja: 15.05.2014 Autor modofikacji: Nieznany
projektowanie stron SSI - projektowanie stron
Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij